You are here: Home // Rüya Tabirleri // Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

e25ee  yorgunluk1 150x150 Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada Küs Olduğun Brini Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek  aslında günlük yaşamınızla doğrudan bağlantılıdır. Rüyada küs olduğun birini görmek biri hakkında düşünmeden ve haksız yere peşin fikirli olarak verdiğiniz bir karar veya yargı sebebiyle vicdan azabı çekildiğini bir nevi iç hesaplaşma yapıldığını gösterir. Rüyanızda küs olduğunuz birini görürseniz yapmanız gereken normal yaşamınıza bakmak ve önyargı ile yaklaştığınız bir olay veya kişi varsa ona yoğunlaşıp sorunu çözmektir.

 Rüyada küs olduğun biriyle barışmak

Bir kimseyle sulh yapmak yahut iki tarafın barış yaptığını görmek aradaki ihtilafların derinleşmesine; Barış yapmak bazen daha hayırlı bir işi tercih etmeye, Bir kimseyi yahut insanları barışa çağırmak, sapkınlık içinde olan kişi yahut kişileri hidayetee, haklı olan tarafa çağırmaya; Dargın olduğu biriyle barışmak o kimsenin nukukunu gözetmeye, Birbiriyle küs olan insanları barıştırmak hayırlı iş ve teşebbüslere, Allah katında makbul amele dellet eder.
Yaşanılan küskünlüklerin büyümesidir.

-Sponsorlu Bağlantılar-

Rüyada küs olduğun birinin evine gelmesi

Küs olduğunuz birini rüyanızda, konuşurken yada başka bir türlü gördüğünüz de, ne anlama geldiğini merak mı ettiniz? O halde buyrun Melek’ler.

Rüyada küs olduğun birini görmek  Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.

rüyada kus oldugun birini gormek, ruyada kus oldugu akrabasını gormek, rüyada küs olduğun arkadaşını görmek, rüyada konuşmadığın birini görmek, rüyada konuşmadığın arkadaşını görmek, rüyada küs olduğun birinin evine gelmesi, rüyada küs olduğun birinin evine gitmek, rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek, rüyada küs oldugun kısıyı gormek

Tags: ,

Yorum Ekle


× dokuz = 36

Copyright © 2011-2012 Saglikbilgim.org – Sağlık portalı. All rights reserved.