You are here: Home // Diyet Programları // Meryem Uzerli Nasıl Zayıfladı

Meryem Uzerli Nasıl Zayıfladı

f8d06  meryem uzerli diyeti 150x150 Meryem Uzerli Nasıl Zayıfladı

Meryem Uzerli Nasıl Zayıfladı

Yüksek izlenme oranına sahip muhteşem yüzyıl dizisinin oyuncusu Hürrem sultan meryem uzerli nasıl zayıfladı, kendisi için yapılan fazla kilo eleştirilerine duyarsız kalmadan uygudığı diyeti ile yaklaşık yedi kilo vermeyi başardı. Meryem Uzerli kaç kilo boyu kaç cm ağırlığı kaç kilo diyenlere boy kilo oranı sayesinde güzel bir görünüme sahip. Özellikle sigara kullanmayı bıraktıktan sonra aldığı kiloları boyu sayesinde saklayamaz olması kendini diyet yapmaya zorladı. Hürremin kilosu dizi için belirlenen düzeyin altına düşünce yapımcıların ikazıyla karşılaştığı ve bu noktada durması gerektiği kararını aldı. Ünlü oyuncunun boyu ve kilosu bu haliyle daha uygun bir görünümdedir. Her haliyle güzel olan oyuncu sağlığı ile ilgili olarak aldığı kararlarla daha zinde ve fit bir görünüme kavuşmuştur.

Meryem Uzerli kilosu ve Boyu

Meryem Uzerli kilosu ve boyu 42 bedenden 38 beden ulaşınca diyeti bırakmak zorunda kaldı. Çölyak hastası olduğu bilinen meryem uzerli diyet listesi içerisinde hastalığını etkilemeyecek şekilde oluşturulan menüler düzenlenmektedir. Diyet listesi hakkında detaylı açıklama yapmaktan kaçınan hürrem sultan sebze ve meyve ağırlıkı beslendiğinden bahsetmektedir.

-Sponsorlu Bağlantılar-

Meryem Uzerli Diyeti

Görülüyor ki Meryem uzerli diyetisyeni ünlü sanatçının zayıflamasını başarmasını sağlamış durumda. Yemek yemeyi oldukça sevmesine rağmen zayıflamayı başarmasının en etkili yönteminin meyveler ve sebzeleri ön plana çıkararak beslenmek kilolardan kurtulmasını sağlamış. Ünlülerin kilo verme tüyoları hakkındaki gelişmeleri düzenli olarak web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Kendinize uygun diyet listesini ancak diyet ve beslenme uzmanlarıyla görüşüerek size özel olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Meryem uzerli ve uyguladığı diyet hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

meryem uzerli boyu ve kilosu

Tags: , , , , , ,

Yorum Ekle


− 1 = yedi

Copyright © 2011-2012 Saglikbilgim.org – Sağlık portalı. All rights reserved.